ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE: 731 791 675 (czynne w dni robocze od 10:00 do 16:00)

Płatności

Nasz sklep internetowy wychodzi na przeciw oczekiwaniom, udostępniając Wam różne metody płatności. 

 

 

Ekspresowe transakcje PayU - System płatności Payu cechuje się ekspresowymi transakcjami, również przez smartfona. W kilka minut po przelewie otrzymujemy potwierdzenie dokonania płatności, co przekłada się na szybką wysyłkę. Kolejną ważną cechą płatności jest współpraca z największymi bankami w Polsce, oraz kartami płatniczymi Visa oraz MasterCard. Ponadto PayU oferuje kupno przedmiotów w systemie ratalnym

 

Ekspresowe transakcje Przelewy24 - System płatności bliźniaczy z wcześniej opisanym PayU. W kilka minut po przelewie otrzymujemy potwierdzenie dokonania płatności, co przekłada się na szybką wysyłkę. Przelewy24 posiadają integrację z większą ilością małych banków w Polsce.

 

Pobranie kurierskie, płatność przy odbiorze - Nie masz środków na własnym koncie bankowym? Wybierz płatność przy odbiorze. Przed dostarczeniem przesyłki dostaniesz wiadomość SMS na podany numer komórkowy, tak aby spokojnie przygotować gotówkę na przyjazd kuriera. Współpracujemy z Kurierem Inpost, który również posiada możliwość płatności kartą przy odbiorze.

 

Przelew tradycyjny, zwyczajny przelew internetowy - Jeżeli nie posiadasz konta internetowego, lub nie chcesz korzystać z wyżej wymienionych systemów, to przelew tradycyjny będzie dobrym rozwiązaniem. Przypominamy, że zaksięgowanie zwykłego przelewu trwa 1-2 dni robocze.

 

Druczek przelewu do pobrania:

 

Dane do przelewu:

Underground Limited

41 1240 5194 1111 0010 4395 8754

ul. Szkotnik 1a

33-100 Tarnów