ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE: 731 791 675 (czynne w dni robocze od 10:00 do 16:00)

Wymiany i zwroty

Wymiana towaru

Gdyby rozmiar zamówionego towaru nie pasował to u Nas bezproblemowo wymienisz na inny dostępny rozmiar, lub inny fason, towar. Koszt odesłania przedmiotu do Nas pokrywa kupujący.

PROMOCJA !!  Wymieniony towar odsyłamy na nasz koszt.

Jak wykonać procedurę wymiany towaru?

1. Skontaktuj się z Nami mailowo lub telefonicznie w celu upewnienia się, czy posiadamy towar na który chcesz dokonać wymiany.

2. Wypełnij formularz wymiany, który został dołączony do twojej paczki lub Kliknij aby wydrukować formularz wymiany i zwrotów.

3. Odeślij do Nas towar który chcesz wymienić wraz z paragonem, lub fakturą VAT na adres: Sklep Sportowy Puma Adidas CH Max, 33-100 Tarnów, ul. Szkotnik 1a

4. Po otrzymaniu przesyłki, tego samego dnia, na Nasz koszt odsyłamy do Was wymianę

 

Zwrot towaru

Rozmyśliłeś się i chcesz zwrócić towar? Nie ma żadnego problemu. Spójrz poniżej jakie są warunki zwrotu oraz co musisz zrobić aby dokonać zwrotu towaru.

Warunki zwrotu towaru:

1. Od momentu otrzymiania towaru nie może minąć więcej niz 14 dni.

2. Towar nie może nosić śladów użytkowania (powinien posiadać wszystkie metki, nie być zabrudzony itp)

3. Opakowanie nabytego towaru nie może być uszkodzone przez konsumenta - Prosimy nie zgniatać oraz nie oklejać taśmą klejącą bezpośrednio pudełek gdyż ulega ono wtedy zniszczeniu 

3. Zwrot może odbyć się z dowodem zakupu (paragon, faktura VAT)

4. Zgodnie z obowiązującym prawem Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Jak wykonać procedurę zwrotu towaru?

1. Wypełnij formularz zwrotu towaru dołączony do paczki lub Kliknij aby wydrukować formularz zwrotu 

2. Odeślij do Nas towar który chcesz zwrócić wraz z paragonem lub fakturą VAT, oraz wypełnionym formularzem na adres: Sklep Sportowy Puma Adidas CH Max, 33-100 Tarnów, ul. Szkotnik 1a. Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Nie odbieramy zwrotów, które klient wysłał z opcją za pobraniem!

3. Do 14 dni po otrzymaniu towaru dokonamy zwrotu gotówki na podane dane do przelewu.